הכתובת לבשלנים חובבים ומקצועיים

Uniqook – חנות האונליין מבית Go Marketing – מציעה לכם חווית קניה נוחה ומהנה מבלי לצאת מהבית. בחרנו עבורכם את אביזרי המטבח הטובים ביותר, בדגש על ייחודיות, איכות ייצור גבוהה, עיצוב חדשני ונוחות שימוש מקסימאלית. כחובבי בישול, אנו מבינים את החשיבות בשימוש בכלי מטבח איכותיים, השורדים את מבחן הזמן ומבטיחים חווית בישול עשירה לצד מראה אלגנטי.

מוצרים מושלמים למטבח מושלם

אנו נשארים תמיד “עם היד על הדופק” ודואגים להתעדכן ולהתחדש בהתאם למגמות בשוק, על מנת לספק ללקוחותינו מענה לכל צרכי המטבח והאירוח במקום אחד. בין היתר, יצרנו עבורכם קולקציות מוקפדות של סירים ומחבתות, סכינים מהמתקדמים בעולם, מוצרים לאחסון ולארגון המטבח, אביזרי הגשה, גאדג’טים חדשניים לבישול, קיצוץ וחיתוך, מוצרים משלימים לקפה, תה ויין, מוצרים משלימים לאפיה ולגריל ועוד.

OXO.png

מותג הדגל – OXO

OXO הוא מותג אמריקאי מוביל המיובא על ידנו באופן בלעדי. המותג מתבסס על פילוסופיית העיצוב האוניברסאלי (השואפת להתאמה מרבית לקהל אנשים רחב ככל האפשר) בהיבט של נוחות השימוש. מוצרי המותג OXO הם בעלי אחיזה נוחה וקלה ומיוצרים בסטנדרט גבוה במיוחד של עיצוב ארגונומי. לאורך השנים, זכה המותג OXO להכרה בינלאומית והפך לסמל של עיצוב אוניברסאלי.

אנו מאחלים לכם קניה מהנה.